O nás

V rámci skupiny společností zastřešené značkou CALLIDE představuje dnes development nejdynamičtěji se rozvíjející odvětví. S tuzemskými i zahraničními investory dnes spolupracujeme dvojím způsobem:

  • buďto jim poskytujeme své služby
  • nebo vstupujeme do projektu jako spoluinvestor.

V obou případech však projektům poskytujeme stejnou pozornost a péči.

Ve spolupráci s investory CALLIDE Development vyhledává obchodní příležitosti v oblasti výstavby a prodeje bytů, domů, komerčních prostor a zasíťovaných parcel k výstavbě rodinných domů na území České republiky a nově i na Slovensku. Mezi kompetence společnosti dále spadá vyhodnocení záměru po ekonomické stránce (s přihlédnutím k daním), inženýrská činnost, poradenství v oblasti vytváření projektů, komunikace s architekty, koordinační činnost mezi účastníky projektu, vyjednání podmínek při zabezpečení investičního úvěru, marketingová podpora developerských projektů, služby pro tzv. koncové klienty (zabezpečení hypotečních úvěrů, řešení a koordinace klientských změn).

Podporující službou, kterou je CALLIDE Development schopen svým klientům nabídnout, je i vedení správy nemovitostí a účetnictví nově vzniknuvším společenstvím vlastníků.

Callide Development se neustále vyvíjí, rozšiřuje a proto máme zájem o nové partnery a spolupracovníky.